Chrapanie i bezdechy. Diagnostyka i leczenie

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48h
Cena: 220,00 zł 220.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Chrapanie i bezdechy Ewy Olszewskiej to wyjątkowa na polskim rynku monografia dotycząca zaburzeń oddychania podczas snu. Autorka omawia szczegółowo metody rozpoznawania oraz lecze­nia bezdechów i dzieli się z czytelnikiem swoim doświadczeniem klinicznym. Opisywane zagadnienia ilustrują liczne zdjęcia przed-, śród- i pooperacyjne, histologiczne i histopatologiczne.

„Bardzo obszerna pozycja książkowa stanowi źródło wiedzy o zaburzeniach oddychania podczas snu, zarówno w kontekście diagnostyki wymienionych zaburzeń, jak i ich leczenia. Autorka podkreśla, że zaburzenia te mają charakter interdyscyplinarny i wymagają udzia­łu wielu specjalistów. Współcześnie omawianymi zagadnieniami zajmują się laryngolodzy, pulmonolodzy, interniści, psychiatrzy, neurolodzy, chirurdzy szczękowo-twarzowi. Wspólne działanie wymienionych specjalistów może dać gwarancję końcowego sukcesu w leczeniu tych schorzeń”.

z recenzji wydawniczej prof. Macieja Misiołka

 

„Ta unikatowa książka autorstwa profesor Ewy Olszewskiej w pełni zasługuje na rekomen­dację. Jestem głęboko przekonany, że dobrze przysłuży się całemu środowisku polskich laryngologów...”.

z przedmowy prof. Michaela Friedmana

Pliki do pobrania:

informacje dodatkowe

Rok wydania 2019
Format 184 x 260 mm
Autor Ewa Olszewska
Wydanie 1
Liczba stron 287
Liczba ilustracji 169
ISBN 978-83-65946-24-9
Oprawa Twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl