O Wydawnictwie

Szanowni Państwo

Wiadomość o ciężkiej chorobie i nagłej śmierci Pana Bogdana była dla nas, dla pracowników jak grom z jasnego nieba. Jeszcze niedawno snuł wraz z nami plany na kolejne miesiące. Był, jak zwykle, pełen pomysłów na teraz i na czas po ustąpieniu pandemii. Wydawnictwo, które wraz z Małżonką stworzył przed dwudziestu laty, było Jego pasją. Odgrywało ono i odgrywa niebagatelną rolę w udostępnianiu polskim lekarzom najnowszej światowej literatury medycznej. Na książkach MediPage wykształciło się całe pokolenie lekarzy różnych specjalności. Szczególnie nie do przecenienia są zasługi Pana Doktora Materny na polu diagnostyki obrazowej, ortopedii i anestezjologii. 

Doktor Materna, absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, rozpoczął swoją wydawniczą przygodę w 1994 r. Jako młody lekarz Centrum Zdrowia Dziecka został zastępcą redaktora naczelnego polskiej edycji British Medical Journal.  Po kilku latach zdecydował się na samodzielną realizację swojej wydawniczej pasji. MediPage ma dziś na  koncie setki tytułów, głównie przekładów z języka angielskiego i niemieckiego, ale także liczne pozycje polskich autorów. Nie było to jedyne Jego przedsięwzięcie na polu edukacji medycznej. W środowisku lekarskim znane jest również powstałe z Jego inicjatywy Centrum Edukacji Ultrasonograficznej (CEDUS), na którego kursach kształciły się setki lekarzy. Był inicjatorem i organizatorem wielu zjazdów, sympozjów i konferencji naukowych.

Ceniliśmy Jego niezwykłą pracowitość, poczucie humoru  i pomysłowość w rozwiązywaniu problemów.

 Będzie nam Go brakowało.

 

MediPage Sp. z o.o. jest jednym z wiodących wydawnictw medycznych w Polsce. Firma prowadzi działalność od 1998 roku i została utworzona przez lekarzy, stanowiących wcześniej zespół redakcyjny polskiego wydania British Medical Journal, których doświadczenie edytorskie pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu redakcyjnego.

Wydawnictwo MediPage ma w swojej ofercie ponad 300 podręczników, leksykonów, słowników i poradników medycznych skierowanych do lekarzy, pielęgniarek i studentów medycyny. Wśród publikacji MediPage znajdują się m.in. książki z dziedziny chirurgii, ginekologii, interny, onkologii, anestezjologii, ortopedii i pediatrii, jednak specjalnością Wydawnictwa jest szeroko pojmowana diagnostyka obrazowa. MediPage ma najbogatszą na polskim rynku ofertę książek poświęconych obrazowaniu i USG.

Oferta MediPage wzbogacona jest o wiodące anglojęzyczne pozycje zagranicznych wydawców, które firma na życzenie Klientów sprowadza z krajów Unii Europejskiej oraz ze Stanów Zjednoczonych. Wśród dostępnych tytułów są książki takich wydawnictw jak:SpringerWolters KluwerOxford University PressCambridge University PressMcGraw-HillThieme czy Elsevier.

Oprócz działalności wydawniczej, firma za pośrednictwem Biura Kongresowego MediPage oraz we współpracy z firmą Mediteka Sp. z o.o. zajmuje się również kompleksową obsługą kongresów, konferencji i sympozjów o tematyce medycznej. Oferta obejmuje organizację imprez krajowych i międzynarodowych o charakterze naukowym oraz szkoleniowym. Od początku istnienia firmy naszymi klientami są m.in. duże podmioty gospodarcze działające na rynku farmaceutycznym. Wysoka jakość świadczonych przez nas usług zaowocowała wieloletnią udaną współpracą.

Wydawnictwo MediPage ściśle współpracuje z Centrum Diagnostyki Obrazowej CEDUS, organizującym wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne z zakresu diagnostyki obrazowej.

 

OFERTA DLA FIRM

Zaufało nam wiele firm. Z naszych publikacji oraz usług skorzystało już wielu partnerów biznesowych.

Dla Państwa Firmy możemy zrealizować wiele ciekawych projektów, począwszy od reprintów, poprzez wydanie książek na specjalne zamówienie do kursów oraz konferencji medycznych.

Książki

MediPage tłumaczy i wydaje książki takich wydawnictw jak: Elsevier, Springer, Lippincott Williams & Wilkins, McGraw-Hill, Thieme, Informa, Amirsys, Cambridge, BC Decker, The Lancet, Taylor&Francis, Wiley-Blackwell. Firmom farmaceutycznym oferujemy specjalne (niższe) ceny naszych książek. Chętnie doradzimy Państwu, jakie tytuły wybrać, by odpowiedzieć na Państwa zapotrzebowanie w zakresie fachowej literatury medycznej. Odpowiadając na Państwa potrzeby, wydamy dowolną publikację, która może się okazać wielkim wsparciem w realizacji założonych planów marketingowych. Na życzenie firmy wydamy też specjalne poradniki i materiały informacyjne dla pacjentów.  Książki o dużej objętości, na życzenie Klienta, możemy podzielić na kilka tomów. Korzystając z tego rodzaju rozwiązania, przedstawiciele łatwiej i skuteczniej będą mogli planować cykl akcji promocyjnych.
 

Reprinty

Na Państwa życzenie możemy przetłumaczyć lub wydać w języku oryginalnym przedruki całych czasopism lub wskazane artykuły. Możemy wydać również wskazane rozdziały książek.

Konferencje

Posiadamy doświadczenie w organizacji kongresów medycznych. Do tej pory organizowaliśmy konferencje z krajowymi oraz międzynarodowymi towarzystwami medycznymi z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej, anestezjologii, transplantologii, onkologii.

Kursy

Na Państwa życzenie zorganizujemy kurs w naszym Centrum Diagnostyki Obrazowej CEDUS.

Indywidualne rozwiązania cenowe

Chętnie stworzymy specjalne katalogi do dyspozycji przedstawicieli Państwa Firmy.

 

Kontakt:

MediPage Sp. z o.o.

tel.: +48 22 646 41 50

kontakt dla księgarń oraz hurtowni: hurtownia@medipage.pl

kontakt dla klientów indywidualnych: ksiegarnia@medipage.pl

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl