O Wydawnictwie

MediPage Sp. z o.o. jest jednym z wiodących wydawnictw medycznych w Polsce. Firma prowadzi działalność od 1998 roku i została utworzona przez lekarzy, stanowiących wcześniej zespół redakcyjny polskiego wydania British Medical Journal, których doświadczenie edytorskie pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu redakcyjnego.

Wydawnictwo MediPage ma w swojej ofercie ponad 300 podręczników, leksykonów, słowników i poradników medycznych skierowanych do lekarzy, pielęgniarek i studentów medycyny. Wśród publikacji MediPage znajdują się m.in. książki z dziedziny chirurgii, ginekologii, interny, onkologii, anestezjologii, ortopedii i pediatrii, jednak specjalnością Wydawnictwa jest szeroko pojmowana diagnostyka obrazowa. MediPage ma najbogatszą na polskim rynku ofertę książek poświęconych obrazowaniu i USG.

Oferta MediPage wzbogacona jest o wiodące anglojęzyczne pozycje zagranicznych wydawców, które firma na życzenie Klientów sprowadza z krajów Unii Europejskiej oraz ze Stanów Zjednoczonych. Wśród dostępnych tytułów są książki takich wydawnictw jak:Springer, Wolters Kluwer, Oxford University Press, Cambridge University Press, McGraw-Hill, Thieme czy Elsevier.

Wydawnictwo MediPage ściśle współpracuje z firmą Mediteka Sp. z o.o. organizatorem konferencji i kursów Centrum Edukacji Obrazowej CEDUS, organizującym wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne z zakresu diagnostyki obrazowej.

OFERTA DLA FIRM

Zaufało nam wiele firm. Z naszych publikacji oraz usług skorzystało już wielu partnerów biznesowych.

Dla Państwa Firmy możemy zrealizować wiele ciekawych projektów, począwszy od reprintów, poprzez wydanie książek na specjalne zamówienie do kursów oraz konferencji medycznych.

Książki

MediPage tłumaczy i wydaje książki takich wydawnictw jak: Elsevier, Springer, Lippincott Williams & Wilkins, McGraw-Hill, Thieme, Informa, Amirsys, Cambridge, BC Decker, The Lancet, Taylor&Francis, Wiley-Blackwell. Firmom farmaceutycznym oferujemy specjalne (niższe) ceny naszych książek. Chętnie doradzimy Państwu, jakie tytuły wybrać, by odpowiedzieć na Państwa zapotrzebowanie w zakresie fachowej literatury medycznej. Odpowiadając na Państwa potrzeby, wydamy dowolną publikację, która może się okazać wielkim wsparciem w realizacji założonych planów marketingowych. Na życzenie firmy wydamy też specjalne poradniki i materiały informacyjne dla pacjentów.  Książki o dużej objętości, na życzenie Klienta, możemy podzielić na kilka tomów. Korzystając z tego rodzaju rozwiązania, przedstawiciele łatwiej i skuteczniej będą mogli planować cykl akcji promocyjnych.

Reprinty

Na Państwa życzenie możemy przetłumaczyć lub wydać w języku oryginalnym przedruki całych czasopism lub wskazane artykuły. Możemy wydać również wskazane rozdziały książek.

Indywidualne rozwiązania cenowe

Chętnie stworzymy specjalne katalogi do dyspozycji przedstawicieli Państwa Firmy.

 

Kontakt:

MediPage Sp. z o.o.
tel.: +48 22 646 41 50
ksiegarnia@medipage.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl