Dermatologia, TOM 2. Bolognia

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48h, DARMOWA DOSTAWA
Cena: 600,00 zł 600.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Oto światowy bestseller w dziedzinie dermatologii.

Jest to pierwsze polskie wydanie czwartej edycji amerykańskiej „Dermatology” autorstwa Jean L. Bolognii, Julie V. Schaffer i Lorenza Cerroniego.
Książka ta najpełniej z punktu widzenia praktyki klinicznej i w wiarygodny, akademicki sposób omawia zagadnienia dermatologiczne u dorosłych i dzieci, z uwzględnieniem dermatopatologii i dermatochirurgii.

Profesor Jean L. Bolognia, Julie V. Schaffer i Lorenzo Cerroni skupili zespół wybitnych ekspertów – redaktorów i współpracowników, wnosząc w tę wartościową publikację ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu „Dermatologia” zapewnia wsparcie merytoryczne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych dermatologów, którzy mierzą się z bardziej złożonymi problemami diagnostycznymi czy terapeutycznymi u swoich pacjentów.

„Dermatologia” zawiera ponad 1000 ilustracji przedstawiających obrazy zmian skórnych w różnych fazach rozwoju choroby. Ten niezwykle obszerny materiał fotograficzny stanowi nieocenione wsparcie dla lekarza praktyka, a doskonałej jakości obrazy histologiczne pozwalają lepiej zrozumieć korelacje kliniczno-patologiczne zmian skórnych i chorób dermatologicznych.

Autorzy omawiają najnowsze metody leczenia wraz ze stopniami zaawansowania choroby opartymi na dowodach naukowych. Metoda prezentowania złożonych informacji – „easy-in, easy-out”, która polega na ich przekształceniu w czytelne tabele i algorytmy, ułatwia lekarzowi proces diagnostyczny i optymalizuje podejmowanie decyzji terapeutycznych w indywidualnych przypadkach.

Podręcznik koncentruje się na niezbędnych informacjach z zakresu nauk podstawowych i źródeł naukowych, a jednocześnie daje dogłębne i aktualne spojrzenie na wszystkie poruszane zagadnienia.

Ceniony zespół ekspertów – redaktorów i współpracowników z całego świata, zapewnia prawdziwie globalną perspektywę temu czterotomowemu kompendium wiedzy dermatologicznej.

Materiały dodatkowe:

  • 122 ryciny niedostępne książce*

*materiały są dostępne na portalu www.mediteka.pl przez okres 3 lat od dnia użycia kodu aktywacyjnego otrzymanego wraz z książką.

Rekomendowane przeglądarki internetowe:
- dla systemu Windows: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera.
- dla systemu Android: Google Chrome
- dla systemu iOS: Google Chrome

informacje dodatkowe

Tom II z IV
Rok wydania 2022
Format 239 x 291 mm
Autor Jean L. Bolognia, Julie V. Schaffer, Lorenzo Cerroni
Wydanie 1
Liczba stron 700
ISBN 978-83-66632-41-7
Oprawa Twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl