Dermatologia, TOM 1. Bolognia

Dermatologia_OKLADKA_4th ed_bez grzbietu.jpg
  • promocja
  • nowość
Dostępność: Przedsprzedaż
Wysyłka w: CZERWIEC 2022
Cena: 500,00 zł 600,00 zł 500.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

PRZEDSPRZEDAŻ

PREMIERA KSIĄŻKI - CZERWIEC 2022

Książek w przedsprzedaży nie można zamawiać łącznie z książkami z regularnej oferty.

Premiera wydawnicza 2022

Oto światowy bestseller w dziedzinie dermatologii.

Jest to pierwsze polskie wydanie czwartej edycji amerykańskiej „Dermatology” autorstwa Jean L. Bolognii, Julie V. Schaffer i Lorenza Cerroniego.
Książka ta najpełniej z punktu widzenia praktyki klinicznej i w wiarygodny, akademicki sposób omawia zagadnienia dermatologiczne u dorosłych i dzieci, z uwzględnieniem dermatopatologii i dermatochirurgii.

Profesor Jean L. Bolognia, Julie V. Schaffer i Lorenzo Cerroni skupili zespół wybitnych ekspertów – redaktorów i współpracowników, wnosząc w tę wartościową publikację ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu „Dermatologia” zapewnia wsparcie merytoryczne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych dermatologów, którzy mierzą się z bardziej złożonymi problemami diagnostycznymi czy terapeutycznymi u swoich pacjentów.

„Dermatologia” zawiera ponad 1000 ilustracji przedstawiających obrazy zmian skórnych w różnych fazach rozwoju choroby. Ten niezwykle obszerny materiał fotograficzny stanowi nieocenione wsparcie dla lekarza praktyka, a doskonałej jakości obrazy histologiczne pozwalają lepiej zrozumieć korelacje kliniczno-patologiczne zmian skórnych i chorób dermatologicznych.

Autorzy omawiają najnowsze metody leczenia wraz ze stopniami zaawansowania choroby opartymi na dowodach naukowych. Metoda prezentowania złożonych informacji – „easy-in, easy-out”, która polega na ich przekształceniu w czytelne tabele i algorytmy, ułatwia lekarzowi proces diagnostyczny i optymalizuje podejmowanie decyzji terapeutycznych w indywidualnych przypadkach.

Podręcznik koncentruje się na niezbędnych informacjach z zakresu nauk podstawowych i źródeł naukowych, a jednocześnie daje dogłębne i aktualne spojrzenie na wszystkie poruszane zagadnienia.

Ceniony zespół ekspertów – redaktorów i współpracowników z całego świata, zapewnia prawdziwie globalną perspektywę temu czterotomowemu kompendium wiedzy dermatologicznej.

W PRZEDSPRZEDAŻY decydujesz się na zakup polskich wydań książek, których nie ma jeszcze w magazynie. Płacisz już teraz, a książka wysyłana jest niezwłocznie po dostawie do magazynu.

Kupując książki w PRZEDSPRZEDAŻY, zyskujesz je po niższej cenie. Jest to jednocześnie rezerwacja, która daje 100% pewności, że tytuł trafi w Twoje ręce, co jest istotne zwłaszcza wtedy, gdy dany tytuł jest bardzo popularny.  

Pliki do pobrania:

informacje dodatkowe

Tom I z IV
Rok wydania 2022
Format 239 x 291 mm
Autor Jean L. Bolognia, Julie V. Schaffer, Lorenzo Cerroni
Wydanie 1
Liczba stron 728
Liczba ilustracji 4000
ISBN 978-83-66632-40-0
Oprawa Twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl