Ultrasonografia piersi. Stavros

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48h, DARMOWA DOSTAWA
Cena: 430,00 zł 430.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Książka została napisana z myślą o radiologach, chirurgach piersi, patologach, lekarzach i technikach ultrasonografii oraz mammografii, którzy wykonują diagnostyczne badanie ultrasonograficzne piersi. Przekazuje wiedzę niezbędną do umiejętnego wykonywania badania ultrasonograficznego piersi i wiarygodnego interpretowania jego wyników. Prowadzi Czytelnika krok po kroku przez wszystkie zagadnienia – od wymagań stawianych aparaturze, przez technikę badania i anatomię, do szczegółowych zastosowań. Profesjonalne opisy
odnoszą się do badania zmian o znanej lokalizacji, oceny ultrasonograficznej całych piersi, różnicowania zmian ogniskowych na łagodne i złośliwe, interpretacji rozmaitych nieprawidłowości występujących w piersiach, badania piersi męskiej, rozpoznawania i określania stopnia zaawansowania raka.

  • Istotne klinicznie informacje zgromadzono w jednym tomie.
  • Ponad 1500 wysokiej jakości ilustracji ułatwia zapoznanie się z najbardziej znaczącymi objawami patologii.
  • Profesjonalizm, reprezentowany przez popularnego wykładowcę i uznany autorytet w dziedzinie diagnostyki obrazowej piersi, gwarantuje wiedzę rzetelną i aktualną.
  • Książkę cechuje spójność kompozycji, jednolita narracja i brak powtórzeń.
  • Obszerne piśmiennictwo to klucz do uzupełniania wiedzy klinicznej, przydatne lekarzom i specjalistom z różnych dziedzin medycyny.

informacje dodatkowe

Rok wydania 2007
Autor A. Thomas Stavros
Redaktor wydania polskiego Dr Maria Cygan
Wydanie 1
Liczba stron 1015
Liczba ilustracji 1500
ISBN 978-83-89769-37-4
Oprawa Twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl