Podstawy fizjologii dla anestezjologów, Chambers

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48h
Cena: 160,00 zł 160.00
Cena detaliczna: 190,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

Ten bogato ilustrowany podręcznik zawiera program nauczania do egzaminu z fizjologii  – Primary FRCA, stanowi istotne "wielonbranżowe" źródło wiedzy dla anestezjologów odbywających staż. Książka jest wypełniona łatwym do zrozumienia, aktualnym i klinicznie istotnym materiałem w formacie pytań i odpowiedzi. Ramki „Znaczenie kliniczne” umożliwiają czytelnikowi przełożenie pojęć fizjologicznych na praktykę kliniczną.

Autorzy połączyli swą wiedzę praktyczną i naukową, stwarzając dzieło, które znalazło przełożenie na sytuacje kliniczne.

We wszystkich rozdziałach książki z wielką precyzją przedstawiono zasadnicze relacje pomiędzy anestezjologią kliniczną a naukową fizjologią, a często stosowany format w postaci praktycznych pytań i odpowiedzi stanowi wyraźny ukłon w stronę osób przygotowujących się do egzaminów specjalizacyjnych. Ważnym uzupełnieniem jest kilkadziesiąt schematycznych rycin, nieodzownych dla pełnego zrozumienia tekstu.

Książka, przyjazna w czytaniu, prezentuje podstawy wiedzy fizjologicznej, prowokując do myślenia zarówno praktyka, jak i naukowca.

Recenzja

"... doskonały tekst ... To świetna książka, podana w sposób  przejrzysty  i przemyślany podstawy nauki dla młodych anestezjologów przygotowujących się do egzaminów specjalizacyjnych (FRCA)".

British Medical Association Programme and Award Winners 2016

 

Pliki do pobrania:

informacje dodatkowe

Rok wydania 2017
Format 200 x 204 mm
Autor David Chambers, Christopher Huang, Gareth Matthews
Redaktor wydania polskiego Krzysztof Kusza, Bogdan Kamiński
Wydanie 1
Liczba stron 504
ISBN 978-83-64737-83-1
Oprawa Miękka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl