Oksfordzki podręcznik anestezjologii

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48h
Cena: 180,00 zł 180.00
Cena detaliczna: 240,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

Oksfordzki podręcznik anestezjologii to nowe wydanie książki, której wcześniejsza edycja odniosła prawdziwy sukces. Na świecie i w Polsce.

Książka omawiając przygotowanie pacjenta do znieczulenia, wyczerpująco objaśnia kwestie dotyczące pozyskiwania jego zgody i ryzyka związanego z anestezją. Szczegółowo opisano, jaki wpływ na znieczulenie mają liczne współwystępujące choroby. Dokonano również przeglądu podstawowych zasad praktyki anestezjologicznej w różnych specjalnościach. Osobne rozdziały poświęcono kwestii znieczulenia na oddziałach położniczych i pediatrycznych oraz w przypadkach nagłych. Tom zawiera ponadto obszerny wykaz leków.

Opinie Czytelników i recenzentów na jego temat pozwoliły na wprowadzenie w tym wydaniu znacznych zmian. Do jego współtworzenia zaproszono nowych autorów, tak by treść książki była jak najbardziej aktualna, a zawarte w niej opinie odzwierciedlały różne stanowiska. Każdy z autorów jest uznanym ekspertem w swojej dziedzinie i – co ważniejsze – dobrym anestezjologiem klinicznym.

Oksfordzki podręcznik anestezjologii stanowi praktyczny przewodnik anestezjologiczny skierowany do tych, którzy już opanowali podstawowe techniki anestezjologiczne, jednak potrzebują wskazówek postępowania w przypadku licznych problemów, które często spotyka się w codziennej praktyce klinicznej.

Pliki do pobrania:

informacje dodatkowe

Rok wydania 2017
Autor K.G.. Allman, I.H. Wilson, A.M. O’Donnell
Redaktor wydania polskiego prof. Ewa Mayzner-Zawadzka, dr Małgorzata Mikaszewska-Sokolewicz
Wydanie 2
Liczba stron 1520
ISBN 9788364737909
Oprawa Zintegrowana
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl