Kuchnia dobra dla serca (Kuchen fur das Herz Risikotest) Mallmer, Bazinger

Dostępność: nakład wyczerpany
Cena: 25,00 zł 25.00
Cena detaliczna: 30,60 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis


Kuchnia dobra dla serca to wyjątkowa książka kucharska, która:

  • pokazuje, że można odżywiać się smacznie, a jednocześnie z korzyścią dla serca
  • zawiera nowe zalecenia żywieniowe opracowane przez poważne instytucje eksperckie
  • zachęca, by na co dzień mieć na uwadze motto „czego serce zapragnie"
  • oprócz zaleceń medycznych i licznych przepisów na pyszne i zdrowe dania zawiera również test ryzyka, mający na celu oszacowanie indywidualnego zagrożenia zawałem serca, udarem mózgu i chorobami naczyniowymi

O autorze:

Peter E. Ballmer jest ordynatorem w Klinice Medycznej oraz kierownikiem na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Kantonsspital w Winterthurze. Od wielu lat bada rolę diety śródziemnomorskiej w zapobieganiu chorobom układu krążenia zarówno u osób zdrowych, jak również chorych na serce. Peter Ballmer jest jednym z pionierów, którzy po raz pierwszy w Szwajcarii wprowadzili dietę śródziemnomorską do szpitali. Dieta ta obniża ryzyko wystąpienia u chorych kolejnego zawału serca. Peter E. Ballmer jest członkiem komisji ds. żywienia fundacji Schweizerische Herzstiftung.


Erica Banziger jest rodowitą mieszkanką kantonu Appenzell w Szwajcarii. Przez wiele lat mieszkała w Berlinie i Monachium. Jest mamą dwóch małych chłopców i mieszka obecnie w kantonie Tessin. Jest dyplomowanym doradcą żywieniowym, pracuje jako docent w szkołach kształcących osoby leczące metodami naturalnymi, prowadzi także kursy gotowania w całej Szwajcarii. W ubiegłych latach nakładem wydawnictwa Fona ukazało się wiele poradników jej autorstwa, które stały się bestsellerami.

informacje dodatkowe

Rok wydania 2008
Autor P.E. Ballmer, E. Bänziger
Wydanie 1
Liczba stron 192
ISBN 978-83-89769-90-9
Oprawa Twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl