Endoskopia układu pokarmowego KOMPLET Tom I i II (Gastroenterologische Endoskopie/Gastroenterological Endoscopy) Classen , Tytgat, Lightdale

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48h
Cena: 270,00 zł 270.00
Cena detaliczna: 324,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

KOMPLET Tom I i II

Endoskopia układu pokarmowego to znakomity przewodnik po współczesnej endoskopii, niezbędny w rozpoznawaniu i leczeniu chorób układu pokarmowego. Zawiera 1500 wysokiej jakości ilustracji i obrazów endoskopowych, w większości kolorowych, przedstawiających anatomię i patofizjologię układu pokarmowego.

Książka jest firmowana nazwiskami trzech specjalistów o światowej renomie w dziedzinie gastroenterologii i endoskopii: prof. Meinharda Classena z Monachium, prof. Guido N.J. Tytgata z Amsterdamu i prof. Charlesa J. Lightdale’a z Nowego Jorku. Najnowsze (drugie) wydanie zostało wzbogacone o 13 nowych rozdziałów przedstawiających aktualne osiągnięcia w tej dziedzinie, z uwzględnieniem EBM (medycyny opartej na dowodach), chirurgii endoskopowej przez naturalne otwory ciała (NOTES), hybrydyzacji, terapii endoskopowej w otyłości oraz terapeutycznej endosonografii.

Książkę otwierają rozdziały omawiające rozwój technik endoskopowych oraz opiekę nad chorym. W kolejnych rozdziałach zostały omówione metody diagnostyczne w chorobach układu pokarmowego – od enteroskopii i kolonoskopii do najnowszych rozwiązań jak endoskopia kapsułkowa i chromoendoskopia. Nowo napisany rozdział zajmuje się technikami poszerzania balonowego, resekcji, ablacji i dysekcji. Książkę zamyka rozdział na temat badań endoskopowych u dzieci.

informacje dodatkowe

Rok wydania 2012
Autor Classen, Tytgat, Lightdale
Redaktor wydania polskiego Prof. Leszek Paradowski
Wydanie 1
Oprawa Twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl