Atlas histologiczny z powiązaniami czynnościowymi

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48h
Cena: 220,00 zł 220.00
Cena detaliczna: 280,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Prezentowane wydanie „Atlasu histologicznego z powiązaniami czynnościowymi” (znanego wcześniej jako „Atlas histologiczny z powiązaniami czynnościowymi DiFiore”) jest kolorowym atlasem histologii, obejmującym szeroki zakres wiedzy, zawierającym ryciny i zdjęcia mikroskopowe, przeznaczonym dla studentów medycyny, weterynarii, stomatologii, patologii i nauk biologicznych.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydań, liczne napływające od recenzentów komentarze były bardzo pomocne i w znacznym stopniu przyczyniły się do ulepszania zarówno tekstu, jak i zbioru rycin zawartych w atlasie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, także w tym wydaniu zamieszczone zostały kolorowe ryciny komórek, tkanek oraz narządów, z których słynie atlas. Atlas został także uzupełniony o liczne mikrofotografie. Chociaż większość zdjęć została wykonana pod mikroskopem świetlnym, dodano też zdjęcia wykonane w mikroskopach elektronowych transmisyjnym oraz skaningowym.
Są to zdjęcia tych struktur, które wymagają bardziej precyzyjnego ukazania morfologii i szczegółów, niedostatecznie dobrze
widocznych pod mikroskopem świetlnym.

Dynamiczny rozwój nauki nieustannie dostarcza nowych informacji, poszerzających naszą wiedzę o podstawowych czynnościach biologicznych komórek, a także ich komponentach subkomórkowych oraz molekularnych. Dlatego obecnie nauka histologii wymaga więcej niż tylko umiejętności rozpoznawania cech strukturalnych różnych narządów. Wymaga także nauki i zrozumienia ich różnorodnej dynamiki i powiązań czynnościowych, które utrzymują homeostazę w organizmach żywych.

Pliki do pobrania:

informacje dodatkowe

Rok wydania 2019
Format 210 mm x 280 mm
Autor Victor P. Eroschenko
Redaktor wydania polskiego Marek Kujawa
Wydanie 1
Liczba stron 628
Liczba ilustracji 556
ISBN 978-83-65946-04-1
Oprawa Twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl