Partnerzy

 

Naszymi Partnerami biznesowymi są:

 

 

Strona poświęcona leczeniu i profilaktyce schorzeń układu ruchu oraz wszelkim formom aktywności fizycznej. Skierowana do fizjoterapeutów, miłośników ruchu oraz amatorów zdrowego stylu życia.
Celem podejmowanych przez nas działań jest integracja środowiska fizjoterapeutów, stworzenie ogólnopolskiego centrum wiedzy oraz promocja zdrowego stylu życia.

 

Sanofi

Sanofi jest globalnym dostawcą usług zdrowotnych, zaangażowanym w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) oraz w Nowym Jorku (NYSE: SNY).

Pfizer

Od ponad 150 lat firma Pfizer jest obecna na światowym rynku ochrony zdrowia. Od 50 lat leki Pfizer dostępne są w Polsce. Korzystając z menu bocznego po lewej stronie ekranu dowiedzą się Państwo więcej na temat firmy Pfizer na świecie, jej historii, działalności w Polsce, oraz poznają Państwo kierownictwo Pfizer Polska.

Boehringer Ingelheim

Boehringer Ingelheim jest globalną grupą firm od wielu lat zaangażowanych w badania naukowe i poszukiwania nowych produktów, stanowiących znaczny postęp w medycynie i weterynarii oraz podnoszących jakość życia ludzi i zwierząt.

Siemens

Siemens jest jednym z największych na świecie dostawców produktów, usług i kompletnych rozwiązań dla sektora medycznego. Oferta firmy obejmuje różnorodny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny oraz systemy informatyczne pozwalające placówkom służby zdrowia na bardziej efektywną pracę.

GSK

GlaxoSmithKline to firma, która rozwija się, patrząc w przyszłość. Mamy jeden cel - w oparciu o prowadzone przez nas badania naukowe, poprawiać jakość życia przyszłych pokoleń, dając im możliwość osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej.

Fresenius-Kabi

Fresenius Kabi zajmuje pozycję lidera w terapii płynowej i żywieniu klinicznym w Europie oraz w wielu krajach Ameryki Łacińskiej i Azji. Na rynku Ameryki Północnej, Fresenius Kabi jest jednym z głównych dostawców generycznych leków I.V.

Cegedim

Cegedim świadczy usługi, narzędzia technologiczne, specjalistyczne oprogramowanie, usługi zarządzania przepływem danych i baz danych. Wiodący dostawca strategicznych danych branży medycznej.

Roche

Firma Roche  rozpoczęła swoją działalność w Polsce już w roku 1923. Współcześnie, obecni jesteśmy od początku lat dziewięćdziesiątych. Misją firmy jest wytyczanie nowych kierunków w medycynie zapewniających unikalne i skuteczne rozwiązania w trosce o zdrowie i życie człowieka. Roche czyni wysiłki, aby zwiększać dostęp polskich pacjentów do nowoczesnych terapii. Każdego dnia  wspomaga lekarzy w ich codziennej walce o zdrowie i życie pacjentów.

Novartis

Novartis jest światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej ochrony zdrowia. Firma odpowiada na rosnące potrzeby pacjentów i społeczeństw, wprowadzając innowacyjne i skuteczne produkty farmaceutyczne oraz medyczne.

Nycomed

Najważniejsze w działalności firmy są jej własne leki na receptę stosowane w leczeniu chorób układu pokarmowego i oddechowego, zwalczaniu bólu i regeneracji tkanek oraz szeroki asortyment produktów dostępnych bez recepty (OTC).

GE

GE Healthcare oferuje najnowsze technologie diagnostyki obrazowej, kardiologii inwazyjnej oraz nieinwazyjnej, urządzenia mające zastosowanie w intensywnej diagnostyce i terapii pacjentów. Dział ten prowadzi badania nad lekami, wczesnym rozpoznawaniem chorób oraz personalizacją trybu leczenia przy użyciu metod mapowania genetycznego. Świadczy on również rozległy wachlarz usług służących poprawie wydajności pracy w lecznictwie oraz opiece nad pacjentami cierpiącymi na schorzenia nowotworowe, chorobę Alzheimera, choroby neurologiczne czy schorzenia układu sercowo-naczyniowego.

AMGEN

Amgen dąży do tego, aby wykorzystując zdobycze nauki i innowacje dostarczać najlepsze rozwiązania wykorzystywane w terapii ludzi oraz radykalnie poprawiać jakość ich życia. We wszystkich AMGEN dąży do realizacji misji, jaką jest niesienie pomocy pacjentom.

Polpharma SA należy do ścisłego grona liderów branży farmaceutycznej w Polsce. Od 75 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. Polpharma powstała w 1935 r. W roku 2000 została sprywatyzowana przy udziale wyłącznie polskiego kapitału. Siłą Polpharmy jest połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnymi technologiami i najwyższymi standardami zarządzania. Polpharma jest obecnie największym polskim producentem leków generycznych oraz substancji farmaceutycznych. Produkuje szeroką gamę leków wydawanych na receptę i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Specjalnością firmy są preparaty stosowane w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfolio Polpharmy stanowią również leki dostępne bez recepty (OTC).

Bayer

Bayer jest firmą innowacyjną, o długiej tradycji w zakresie badań i rozwoju. Wykorzystując naukę, by sprostać światowym wyzwaniom, dostarczamy innowacyjne rozwiązania ukierunkowane na pojawiające się potrzeby klientów i rynków.

Merck

Merck jest przedsiębiorstwem farmaceutycznym i chemicznym o zasięgu światowym zatrudniającym około 31.000 pracowników w ponad 60 krajach. Sektor Farmaceutyczny obejmuje innowacyjne leki na receptę, jak również produkty rozprowadzane w wolnej sprzedaży. Sektor Chemiczny oferuje wyspecjalizowane produkty dla przemysłu elektronicznego, drukarskiego, lakierniczego, kosmetycznego, farmaceutycznego i biotechnologii.

AstraZeneca

Siła AstraZeneca opiera się na różnorodności doświadczeń i potencjale intelektualnym jej pracowników. Wszystkie działania podejmowane przez firmę są zgodne ze wspólnie wypracowanymi wartościami i wysokimi normami etycznymi. Właśnie te normy oraz polityka firmy, związana z dużymi nakładami na opracowywanie nowych leków o przełomowym znaczeniu, pozwalają pomagać chorym na całym świecie.

Vipharm

Vipharm S.A. jest polską firmą farmaceutyczną,  która od ponad 10 lat koncentruje się na badaniach, promocji i sprzedaży wysokiej jakości leków specjalistycznych stosowanych w onkologii, neurologii i psychiatrii.

Lilly

Eli Lilly Polska należy do amerykańskiego koncernu farmaceutycznego Eli Lilly and Company. Eli Lilly & Co. jest innowacyjną firmą farmaceutyczną, prowadzącą wiele badań naukowych w poszukiwaniu nowych leków. Efektem pracy licznego grona naukowców są przełomowe farmaceutyki, które pozwalają zwyciężać w walce z przewlekłymi i nieuleczalnymi dotąd chorobami, cieszyć się życiem i zdrowiem. Jako lider branży farmaceutycznej, którego motorem rozwoju jest innowacja, Eli Lilly nieustannie poszukuje metod walki z dotychczas nierozwiązanymi problemami medycznymi. Lilly opracowuje leki stosowane w leczeniu cukrzycy, nowotworów, chorób serca i układu krążenia, osteoporozy, ADHD, schizofrenii i wielu innych chorób.

Astellas

Astellas Pharma Sp. z o. o. została zarejestrowana w sierpniu 2005 roku po fuzji z matką firm Yamanouchi i Fujisawa. W ciągu ostatnich dziesięciu lat, Astellas zbudowała silną pozycję w dziedzinie urologii, transplantacji i antybiotykoterapii w polskim rynku. Obszary terapii: przeszczepy, urologia, dermatologia, gastroenterologia.
BMS
Bristol-Myers Squibb to wiodąca firma biofarmaceutyczna działająca na skalę światową, której specjalistyczne leki pomagają pacjentom przezwyciężać poważne choroby, takie jak nowotwory, HIV/AIDS, choroby psychiczne, reumatoidalne zapalenie stawów, przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby typu B, cukrzyca czy choroby serca.

Egis

EGIS Pharmaceuticals PLC jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie Centralnej. Do głównej działalności firmy należy produkcja leków oraz aktywnych składników farmaceutycznych, badania i rozwój w dziedzinie farmacji, sprzedaż produktów końcowych i aktywnych składników farmaceutycznych.

bbraun

Firma Aesculap-Chifa jest producentem narzędzi medycznych o światowych parametrach jakościowych. Aesculap-Chifa to także dystrybutor szerokiej gamy narzędzi medycznych.

Mylan

Mylan jest trzecią, co do wielkości generyczną firmą farmaceutyczną na świecie. Obecnie oferuje ponad 570 produktów w ponad 140 krajach. Preparaty Mylan obejmują szeroka gamę najwyższej jakości leków odtwórczych, które stanowią bezcenną pomoc w leczeniu wielu chorób, m.in. nowotworów, padaczki, depresji, BPH, grzybic, hiperlipidemii, nadciśnienia, cukrzycy i wielu innych. Nasze produkty dostarczamy w szerokim zakresie form i dawek.

Philips

TMS

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl