Kompendium Kardiologii Cleveland Clinic. Drugie wydanie polskie

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48h, DARMOWA DOSTAWA
Cena: 300,00 zł 300.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

II wydanie polskie, to idealne źródło wiedzy dla lekarzy praktyków, specjalizantów, rezydentów i studentów. Przedstawiono w nim w zwięzły sposób wszystkie kluczowe zagadnienia z dziedziny kardiologii, prezentując oparte na dowodach podejście do diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia. Pozycja niezastąpiona w codziennej praktyce lekarskiej oraz podczas przygotowań do egzaminów.
• Nowy, większy format i zaktualizowana treść! Uporządkowanie treści według jednostek chorobowych i sposobów leczenia pozwala błyskawicznie odnaleźć to, czego szukasz.
• Szczegółowe omówienie częstych zespołów klinicznych, metod diagnostycznych i sposobów leczenia w kardiologii, z naciskiem na współczesne wytyczne i naukowe podstawy postepowania lekarskiego.
• Najnowsze metody leczenia i nowe zagadnienia – w tym przezskórne metody leczenia wad zastawkowych i strukturalnych chorób serca, wszczepiane urządzenia do mechanicznego wspomagania krążenia, transplantacja serca, serce sportowca, genetyka w kardiologii, zajecie serca w przebiegu chorób
układowych, choroby serca u kobiet.
• Przejrzyste diagramy, wysokiej jakości zapisy EKG i przydatne tabele stanowiące doskonała wizualna pomoc podczas lektury i nauki.
• Autorytet i doświadczenie kolegów po fachu z Cleveland Clinic dostarczają praktycznych wskazówek, które ułatwia zapoznanie się z typowymi zabiegami i urządzeniami w kardiologii.

informacje dodatkowe

Rok wydania 2021
Format 152,4 x 228,6 mm
Autor Brian P. Griffin, Venu Menon
Redaktor wydania polskiego Dr hab. n. med. P iotr Jędrusik
Wydanie 2
Liczba stron 1300
ISBN 9788366632158
Oprawa Twarda
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl